września

SGGW na Festiwalu Nauki

Już wkrótce rozpocznie się kolejna edycja Festiwalu Nauki, który od lat cieszy się ogromnym powodzeniem wśród dorosłych, młodzieży i dzieci – zainteresowanych światem i nauką. W tym roku festiwal obędzie się w dniach 20-29 września.

Współorganizatorem Festiwalu Nauki jest Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. W Radzie Programowej wydarzenia zasiadają naukowcy z SGGW: dr hab. Anna Cywińska z Katedry Patologii i Diagnostyki Weterynaryjnej Wydziału Medycyny Weterynaryjnej oraz prof. dr hab. Krzysztof Dołowy z Katedry Fizyki Wydziału Technologii Drewna.

Festiwal Nauki to możliwość spotkania z naukowcami, którzy w przystępny, ale zarazem pasjonujący sposób uchylają rąbka tajemnicy swojej pracy. To tu można zobaczyć jak wygląda praca w laboratoriach i jakich wspaniałych odkryć dokonuje się w pracy badawczej.

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą przygotowaną na XXIII Festiwal Nauki przez poszczególne wydziały SGGW.

Lekcje festiwalowe:
Wydział Medycyny Weterynaryjnej
Wydział Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji
Wydział Nauk o Żywności
Wydział Nauk Społecznych

Spotkania festiwalowe:
Wydział Nauk Społecznych

Szczegółowe informacje i zapisy na wydarzenie: Festiwalnauki.edu.pl