grudnia

Świąteczne życzenia Rektora SGGW

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia rektor prof. Michał Zasada skierował życzenia do Uczelnianej Wspólnoty Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego.

„Życzę Państwu, abyście tegoroczne Boże Narodzenie spędzili w atmosferze miłości i wzajemnego zrozumienia. Niech te wigilijne spotkania, mimo że w mniejszym gronie, przyniosą Państwu dużo uśmiechu i optymizmu i będą dobrą prognozą na kolejne dni.

Niech dostarczą Wam sił do podejmowania nowych wyzwań i wytrwałości w ich realizacji. Napełnią wiarą w lepszą przyszłość, bo tylko pozytywne myśli „uskrzydlają” i pozwalają nam realizować marzenia. I jak najwięcej tych zrealizowanych marzeń w nadchodzącym roku serdecznie wszystkim życzę!

Drodzy Państwo, zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszystkiego dobrego w nowym roku!”