marca

Pierwsze urodziny SGGW SCIENCE

25 marca 2020 roku opublikowaliśmy pierwszy film na nowym kanale SGGW na YouTube

Początki kanału były związane z SARS-CoV-2 i jego konsekwencjami, czyli z koniecznością błyskawicznego przejścia z tradycyjnej formy nauki do formuły w pełni zdigitalizowanej.

Pierwszymi filmami były ćwiczenia i wykłady dla naszych studentów. Następnie wprowadziliśmy treści, które były skierowane do kandydatów na studia w SGGW, którzy zdawali maturę m.in. z chemii, fizyki i  matematyki.

Wraz z rozwojem kanału SGGW SCIENCE rozszerzyliśmy jeszcze bardziej wachlarz tematyczny, aby odpowiadać na zainteresowania naukowe maturzystów, studentów, ale także wszystkich osób, które szukają aktualnej i wiarygodnej wiedzy na interesujące tematy.

Nasi naukowcy z zaangażowaniem i pasją prezentują tajniki m.in. całkowania, spektorfotometrii, chirurgii i wielu innych zagadnień związanych z profilem naukowym SGGW. Wśród ponad 350 materiałów filmowych znajdziemy również wykłady o telefonii 5G, przysmakach dla psów i dżemie z minikiwii.

Rozpiętość tematyczna i różnorodność filmów na kanale SGGW SCIENCE pokazuje zaangażowanie naszych naukowców, doktorantów i studentów w misję popularyzacji i promocji nauki, która jest ważnym aspektem działalności Naszej Alma Mater.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w tworzenie SGGW SCIENCE członkom społeczności akademickiej. Dzięki Państwa pracy wzmacniamy pozytywny wizerunek uczelni. Państwa praca pokazuje, że SGGW to aktywny ośrodek naukowy, który tworzą wyjątkowi ludzie – naukowcy i studenci, którzy z pasją dzielą się swoją wiedzą.

Zapraszamy do subskrybowania kanału SGGW SCIENCES!