kwietnia

Organizacja zajęć dydaktycznych od 19.04 do 25.04. 2021 r.

Komunikat Rektora w sprawie organizacji zajęć dydaktycznych od 19.04 do 25.04. 2021 r. w związku z rozwojem pandemii COVID-19

Drodzy Pracownicy, Studenci i Doktoranci!

W związku z sytuacją epidemiczną w kraju, przedłużam do co najmniej 25 kwietnia 2021 r. okres obowiązywania wprowadzonych 18 marca br. ograniczeń zajęć stacjonarnych prowadzonych w siedzibie SGGW oraz w jednostkach organizacyjnych uczelni na wszystkich kierunkach, poziomach i formach studiów, w Szkole Doktorskiej, na studiach doktoranckich, na studiach podyplomowych oraz w Uniwersytecie Otwartym.

Zwracam się ponownie z prośbą do wszystkich studentów, doktorantów i pracowników o przestrzeganie wszystkich zaleceń określonych w komunikatach władz państwowych, samorządowych i sanitarnych.

Dziękuję za zrozumienie, dotychczasową odpowiedzialną postawę i przestrzeganie zasad reżimu sanitarnego. Życzę Państwu dużo zdrowia i wytrwałości w tej trudnej dla nas wszystkich sytuacji.

prof. dr hab. Michał Zasada
Rektor SGGW