SGGW

Aktualności

21
maja
2020

NCBR: szkolenia online

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju zaprasza na cykl otwartych, bezpłatnych szkoleń online.

Jakie są zasady przyznawania grantów w konkursach NCBR? Jak wygląda proces oceny wniosków o dofinansowanie? Gdzie szukać informacji o realizowanych z Funduszy Europejskich konkursach? Jakie są udogodnienia dla firm już realizujących projekty w czasie pandemii? 

NCBR online to cykl ponad 20 szkoleń, regularnie publikowanych na kanale NCBR w serwisie YouTube. Eksperci NCBR kompleksowo przybliżają cały proces od pozyskania grantu do jego realizacji, również w czasie pandemii. Omawiają zasady aktualnych konkursów, również tych, realizowanych z Funduszy Europejskich – Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój czy w ramach inicjatyw międzynarodowych, zasady działania programów dla start-upów Bridge Alfa, odpowiadają też na najczęściej zadawane przez wnioskodawców pytania, przedstawiają zasady udogodnień w realizacji projektów w czasie pandemii.

Więcej na stronie https://www.ncbr.gov.pl/o-centrum/aktualnosci/szczegoly-aktualnosci/news/ncbr-zaprasza-na-cykl-otwartych-szkolen-online-63269/ oraz  https://www.youtube.com/user/NCBRnews