września

Mobilny Punkt Obsługi Pasażera przy SGGW

Mobilne POPy, czyli autobusy, w których można załatwić większość spraw związanych z Warszawskim Transportem Publicznym, będą na naszym kampusie od 30 września.

Pierwszy autobus pojawi się przy Rodowicza "Anody" (vis a vis Domu Studenckiego Limba) i będzie dostępny do 2 października w godzinach 7.30-17.00. Drugi MOBIPOP zostanie podstawiony w dn. 05-07 października przy ul. Nowoursynowskiej (pomiędzy Biblioteką Główną a Domem Studenta Dendryt) i będzie obsługiwał pasażerów w tych samych godzinach.

W mobilnym POP można:

✅ wyrobić spersonalizowaną Warszawską Kartę Miejską,
✅ zakodować bilet długookresowy,
✅ w tym z oferty Warszawa+ i dla dużych rodzin,
✅ wgrać zawieszony bilet,
✅ przekodować niewykorzystaną część biletu,
✅ wgrać i przedłużyć uprawnienia Karty Warszawiaka i Karty Młodego Warszawiaka.

Udostępnione zostaną też płyny do dezynfekcji oraz rękawiczki. Będzie wydzielona strefa obsługi pasażerów ograniczająca bezpośredni kontakt z pracownikami, którzy będą wyposażeni w przyłbice lub maseczki ochronne.