marca

KreoBox - prezentacja w ramach Otwartych spotkań z gospodarką

W dniu 10.03.2014 r. w ramach „Otwartych spotkań z gospodarką” odbyła się prezentacja KreoBox'u - Wirtualnego Kreatora Przedsiębiorczości, który powstał we współpracy Ośrodka Przetwarzania Informacji (OPI) oraz Miasta Stołecznego Waraszawy. Inicjatywa jest finansowana ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

KreoBox.pl to portal społecznościowy, ma połączyć dwa środowiska - biznesu i nauki. Powstał w celu stworzenia społeczności studentów, naukowców i przedsiębiorców, a także promowania postaw prorynkowych. W ramach portalu zaprojektowano m.in. takie funkcjonalności jak giełda biznesowa, bazy ekspertów i naukowców oraz centrum pomysłów, które mają służyć budowaniu sieci współpracy i nadania jej praktycznego wymiaru.

Podczas spotkania prezentację nt. funkcjonowania  KreoBox wygłosiła Pani Marta Kuźmińska, Koordynator projektu. Prezentacja zakończyła się interesującą dyskusją nt. budowania wzajemnych relacji pomiędzy nauką a biznesem.

Więcej informacji o projekcie oraz realizowanych działań znjduje się na stronie portalu pod adresem: https://kreobox.pl/

Osoby zainteresowane zapraszamy również do kontaktu pod adresem: pelnomocnik_gospodarka@sggw.pl

Z poważaniem,

Michał Borowy