czerwca

Konserwacja Drewna Zabytkowego - Studia Podyplomowe

Wydział Technologii Drewna SGGW zaprasza na kolejną edycję Studiów Podyplomowych - Konserwacja Drwna Zabytkowego.

Wydział Technologii Drewna SGGW w Warszawie od dwóch lat zaprasza wszystkich pasjonatów, starych, zabytkowych przedmiotów wykonanych z drewna na studia podyplomowe za zakresu ich renowacji i konserwacji. Ubiegłoroczna edycja studiów cieszyła się wielkim zainteresowaniem, głównie ze względu na ciekawy program studiów oraz doskonale dobraną kadrę dydaktyczną. „Nasi słuchacze mają okazje korzystać z wiedzy i doświadczenia pracowników Muzeum Jana III w Wilanowie, Muzeum Państwowego Aerologicznego w Warszawie, Instytutu Sztuki PAN oraz pracowników WTD SGGW w Warszawie” mówi dr inż. Anna Różański kierownik studiów podyplomowych.

Studenci w trakcie trwania dwóch semestrów mają okazję samodzielnie pracować na wybranym przez siebie obiekcie zabytkowym przywracając mu dawny blask.

Więcej informacji na stronie WTD.