stycznia

Konkurs INTERSTUDENT – zgłoszenia

8 stycznia mija termin zgłaszania kandydatów do X edycji konkursu INTERSTUDENT na najlepszego studenta zagranicznego w Polsce.

Warunkiem udziału w konkursie jest aktywność w lokalnym środowisku studenckim – kulturalna, społeczna, ekologiczna, sportowa oraz dobre wyniki w nauce, czy też udział w ciekawych projektach badawczych.

Kandydatów zgłaszać mogą ich profesorowie, opiekunowie, władze uczelni, biura współpracy zagranicznej, samorządy studenckie, a także koleżanki i koledzy.

Najlepszym studentem zagranicznym w Polsce w 2019 roku została pochodząca z Indonezji Okta Chandra Aulia, studentka leśnictwa w SGGW (kategoria studenci studiów magisterskich).

Konkurs INTERSTUDENT organizowany jest pod Honorowym Patronatem prof. dr. hab. inż. Jana Szmidta, przewodniczącego Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich

Partnerami Konkursu są: Konferencja Rektorów Akademickich Szkół Polskich, Parlament Studentów RP i Krajowa Reprezentacja Doktorantów.

Gala Finałowa konkursu INTERSTUDENT odbędzie się 27 stycznia 2020 r. w Łodzi, podczas konferencji "Studenci zagraniczni w Polsce 2020".

Więcej informacji oraz ankieta konkursowa:

www.studyinpoland.pl