Konferencje / Wykłady

listopada

Konferencja DIAGMOL 2015

16-ta konferencja

„Biologia molekularna w diagnostyce chorób zakaźnych i biotechnologii

– DIAGMOL 2015”

28 listopada 2015 roku, Aula Kryształowa SGGW w Warszawie

Szanowni Państwo,

W dniu 28 listopada 2015 roku w Auli Kryształowej SGGW w Warszawie odbędzie się 16-ta konferencja z cyklu: „Biologia molekularna w diagnostyce chorób zakaźnych i biotechnologii – DIAGMOL 2015”, organizowana przez Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, Komitet Mikrobiologii PAN oraz Uniwersytet Warszawski.

Tegoroczna konferencja będzie poświęcona pamięci prof. dr hab. Władysława J.H. Kunickiego-Goldfingera, wybitnego mikrobiologa i filozofa, wieloletniego znakomitego nauczyciela akademickiego Uniwersytetu Warszawskiego i autora niezapomnianego podręcznika „Życie bakterii”, który do dziś służy kadrze naukowo-dydaktycznej oraz studentom instytucji edukacyjnych i naukowo-badawczych.

Miło mi poinformować Państwa, że również w tym roku, organizowana konferencja DIAGMOL 2015, została objęta patronatem honorowym Jego Magnificencji Rektora SGGW w Warszawie, jak również o tym, że Krajowa Rada Diagnostów Laboratoryjnych przyznała diagnostom uczestniczącym w konferencji 6 punktów edukacyjnych.

Wstęp na konferencję jest wolny.

Więcej informacji na stronie.

Z wyrazami szacunku,

dr Małgorzata Gieryńska