marca
2014

Doskonalenie planowania i zarządzania Projektami UE w nowym programie Horyzont 2020

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach pt. Doskonalenie umiejętności planowania i zarządzania Projektami UE w nowym programie Horyzont 2020, organizowanych w ramach projektu Warsaw Plant Health Initiative w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, w dniu 28 marca 2014 roku.

Warsztaty organizowane w ramach projektu Warsaw Plant Health Initiative SGGW w Warszawie, 28 marca 2014

Warsztaty prowadzone będą przez  specjalistów z poznańskiego Regionalnego Punktu Kontaktowego Programów Europejskich i są skierowane są do osób, które zrealizowały lub realizują projekty unijne. Udział w warsztatach przygotowuje uczestników do realizowania projektów w nowym Programie Ramowym Horyzont 2020 poprzez doskonalenie umiejętności planowania i zarządzania projektami.

Z uwagi na udział zespołów badawczych z różnych instytucji warsztaty dadzą możliwość nawiązania kontaktów i wymiany doświadczeń związanych z przygotowywaniem i realizacją projektów unijnych na uczelniach wyższych i w instytutach badawczych.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Program i formularz rejestracyjny znajdują się w załączniku oraz dostępne są na stronie Projektu:  http://planthealth.sggw.pl/.

Prosimy o rejestrację do 20 marca 2014 roku.

Kontakt z organizatorami:

Biuro Projektu Warsaw Plant Health Initiative