Dla studentów

listopada

Zostań Ambasadorem Polski Przedsiębiorczej

Jeżeli słyszałeś już o fundacji Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości to wiesz, że naszym celem jest budowanie Polski Przedsiebiorczej. Aby tego dokonać umożliwiamy zakładanie firmy tak łatwo, jak nie było jeszcze nigdy. Od teraz Ty również możesz zostać członkiem organizacji! AIP SGGW poszukuje Ambasadorów Polski Przedsiębiorczej na wydziałach naszej uczelni!

Jeżeli jesteś przedsiębiorczy i zaradny, a swoją przyszłość widzisz raczej jako niezależne budowanie własnej firmy a nie pracę w korporacyjnych trybikach zgłoś się do nas! Zadaniem Ambasadora będzie dbanie o rozpoznawalność organizacji i szerzenie idei przedsiębiorczości na swoim macierzystym wydziale na SGGW. Szukamy 14 osób, które w zamian za swoje zaangażowanie otrzymają wstęp do najbardziej innowacyjnej organizacji studenckiej!

Dzięki temu, że zostaniesz Ambasadorem AIP:

- zostaniesz solidnie przeszkolony z tematyki przedsiębiorczości
- wejdziesz do środowiska Startupów z naszej uczelni (ponad 100 wybitnych osób)
- otrzymasz od nas stały dostęp do prasy biznesowej
- otrzymasz darmowy wstęp na płatne wydarzenia networkingowe
- będziesz mógł korzystać z naszego biura i salki konferencyjnej
- otrzymasz możliwość realizacji własnych pomysłów
- zyskasz ważne doświadczenie, które pomoże Ci w przyszłej pracy

Do programu Ambasadorów przyjmiemy jedną osobę z każdego wydziału SGGW. Zainteresowanych prosimy o maila z danymi kontaktowymi, a także krótkim uzasadnieniem dlaczego chciałabyś/chciałbyś zostać Ambasadorem Polski Przedsiębiorczej na adres aip@sggw.pl  Dzięki współpracy z nami poznasz wyjątkowych ludzi, wiele się nauczysz i przygotujesz do prowadzenia własnego biznesu.

Szczegóły:  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=577900382264473&set=a.198226906898491.65210.158880597499789&type=1&theater

Zgłoszenia zbieramy do 25 listopada! Od grudnia ruszamy pełną parą!