Dla studentów

grudnia

Spotkanie opłatkowe pracowników i studentów SGGW

Tradycyjnie każdego roku przed Świętami Bożego Narodzenia w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie organizowane jest spotkanie opłatkowe władz uczelni z pracownikami i studentami.

Tegoroczne spotkanie opłatkowe przebiegało w uroczystej atmosferze. Gośćmi uczelni byli miedzy innymi ks. Kardynał Arcybiskup Kazimierz Nycz - Metropolita Warszawski, ks. Jacek Siekierski - Rektor kościoła św. Anny w Warszawie, ks. kanonik Bogdan Bartołd - Proboszcz Parafii Archikatedralnej Świętego Jana Chrzciciela, księża z pobliskich parafii oraz przedstawiciele wielu instytucji współpracujący z SGGW. Piękną oprawę artystyczną zapewniły trzy uczelniane zespoły: Ludowy Zespół Artystyczny "Promni", Chór SGGW oraz Chór Kameralny SGGW. Kardynał Kazimierz Nycz składając życzenia społeczności akademickiej przypomniał, że z wielką przyjemnością zawsze odwiedza naszą uczelnię, która w tak piękny sposób dba o tradycję.

Prof. dr hab. Alojzy Szymański, Rektor SGGW wszystkim pracownikom, studentom i ich rodzinom życzył świątecznej atmosfery w gronie rodziny i przyjaciół, spokoju, radości a także spełnienia planów i marzeń w nadchodzącym 2015 roku.

W spotkaniu opłatkowym uczestniczyło liczne grono studentów, pracowników naukowych oraz administracyjnych społeczności akademickiej SGGW.