Dla studentów

grudnia

Spotkanie informacyjne „Jak wyjechać na Erasmusa?"

Biuro Współpracy Międzynarodowej oraz ESN SGGW zapraszają na kolejne z cyklu spotkań „Jak wyjechać na Erasmusa?", na którym uczestnicy dowiedzą się o możliwościach studiowania w jednym z krajów UE w ramach programu Erasmus+.
Samo studiowanie to dla Ciebie za mało?

Chcesz poznać mury uczelni innej niż nasza?

Rozpocznij przygodę.
Życie, praca i studia za granicą.
Stań się niezależny, poznaj nowe kultury i nawiąż nowe przyjaźnie w całej Europie.
Uważamy, że mobilność to styl życia!
A Ty?

Biuro Współpracy Międzynarodowej oraz ESN SGGW zapraszają na Jak wyjechać na Erasmusa?", czyli spotkanie informacyjne o możliwości studiowania za granicą w ramach programu Erasmus+.

Rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości, wyjaśnimy całą procedurę rekrutacyjną, damy okazję do posłuchania relacji byłych uczestników programu oraz naszych kolegów z zagranicy, którzy aktualnie studiują na SGGW w ramach wymiany programu Erasmus+.

Kiedy: 18.12.2017 o godzinie 14.00
Gdzie: SGGW, budynek 32, aula I

Przyjdź i sam się przekonaj!