Dla studentów

września

Składanie dokumentów na studia w SGGW

Szanowne Studentki, Szanowni Studenci! Jeżeli macie pytania na temat procesu składania dokumentów, to ta informacja jest dla Was.

SKŁADANIE DOKUMENTÓW

Jeżeli składacie dokumenty osobiście, to wybierzcie na to pierwszą część dnia - najszybciej złożycie dokumenty z samego rana (od godziny 9:00), z każdą godziną kolejka rośnie, a Wy dłużej czekacie.

Zabierzcie ze sobą dokumenty, maseczkę, parasolkę i wodę.

Samochód możecie zaparkować na jednym z kilku parkingów uczelni.

Jeżeli jedziecie do nas komunikacją miejską, to zobaczice ten film, który ułatwi Wam odnalezienie budynku nr 8.

Lista często zadawanych pytań

4.1 Kto i kiedy składa dokumenty?
4.2 Czy jakieś dokumenty powinienem / powinnam złożyć w SGGW wcześniej niż przewiduje to kalendarium rekrutacji?
4.3 Czy dokumenty muszę złożyć osobiście? Czy mogę wysłać je np. pocztą lub kurierem?
4.4 Czy w imieniu kandydata dokumenty może odebrać z SGGW inna osoba?
4.5 Moje świadectwo ukończenia szkoły średniej i świadectwo maturalne znajdują się w dziekanacie. Co zrobić?
4.6 Jestem już studentem / studentką i zaczynam drugi kierunek studiów. Jakie dokumenty mam złożyć?
4.7 W terminie składania dokumentów jestem na urlopie / za granicą / na wczasach. Czy mogę złożyć dokumenty później?

Serdecznie zapraszamy Was do śledzenia naszych oficjalnych profili w mediach społecznościowych.

Zapraszamy również na stronę Biura Karier SGGW, gdzie znajdziecie oferty pracy, praktyk i staży zawodowych.