Dla studentów

marca

Rekolekcje Wielkopostne dla studentów i spotkanie z biskupem

Akademickie Stowarzyszenie Katolickie Soli Deo pragnie zaprosić wszystkich studentów do udziału w Rekolekcjach Wielkopostnych na terenie Kampusu SGGW, które rozpoczną się 31 marca w budynku 22 w audytorium o godz. 18.00, a także na konferencję z udziałem Jego Ekscelencji Księdza Biskupa Rafała Markowskiego pt.: „Ksiądz postępowy czy heretyk”, która odbędzie się 27.03.14 w auli I budynku 24, znajdującego się na kampusie Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego o 18:00.

W tym roku Rekolekcje poprowadzi dla nas franciszkanin - Ojciec Krzysztof Sroka.
Pragniemy zaprosić Was na szczególne wydarzenie, abyście mogli prawdziwie przygotować się i przeżyć pamiątkę Męki, Śmierci i Zmartwychwstania Pana naszego Jezusa Chrystusa!
W planie REKOLEKCJI:
1. Konferencja 31.03.2014 (PONIEDZIAŁEK)
2. Konferencja, Świadectwo, Spowiedź, a w międzyczasie Uwielbienie 01.04. (WTOREK)
3. Msza Święta 02.04. (Środa)

ASK Soli Deo SGGW ma zaszczyt zaprosić także na konferencję z udziałem Jego Ekscelencji Księdza Biskupa Rafała Markowskiego pt.: „Ksiądz postępowy czy heretyk”, która odbędzie się 27.03.14 w auli I budynku 24, znajdującego się na kampusie Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Zaczynamy o 18:00, kończymy o 20:00.
Jest to spotkanie otwarte, prowadzone przez moderatora. W planie przewidziano czas na zadawanie pytań przez publiczność.

Wiecej informacji na https://www.facebook.com/events/717291674961046/?ref_dashboard_filter=upcoming

"Ksiądz postępowy czy heretyk" - Chcesz wiedzieć? Ksiądz Biskup odpowie!

Słuchasz jakiegoś księdza lub słyszysz od innych czego naucza.
I łapiesz się na tym, że nie możesz z tym się zgodzić. Czy to kwestia tego, że nie chcesz odmienić swojego serca i przyjąć głoszonej przez niego prawdy? Czy to raczej Duch Święty daje Ci znać:
„nie słuchaj go, to kłamstwo!”.
Kim on jest? Czy to ksiądz postępowy, który objaśnia przed ludźmi zawiłe kwestie teologiczne tak by mogli je łatwo wcielić do codziennego życia? Czy może heretyk, który czerpie poglądy z własnej wizji świata, nie zaś z Bożej Prawdy?
Chcesz znać odpowiedź?