Dla studentów

września

"Wyrównaj poziom": ruszyły kursy wyrównawcze dla nowo przyjętych studentów

Akcja "Wyrównaj poziom" to cykl kursów wyrównawczych dla nowo przyjętych studentów SGGW. Studenci pierwszego roku w trakcie wakacji mieli możliwość zapisania się na kursy wyrównawcze z takich przedmiotów, jak: matematyka, chemia, biologii czy fizyka.

Specjalnie dla tych studentów, którzy czują, że ich wiedza może być na zbyt podstawowym poziomi przygotowaliśmy dziesięciodniowe intensywne kursy wyrównawcze z chemii, fizyki, matematyki i biologii, które  odbywają się w dniach 2-13 września.

Z oferty naszych kursów skorzystało kilkaset osób! Wszystkich serdecznie (w chwilach wolnych od nauki) zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych:

Co i kiedy oferujemy?

• termin kursu: 2-13 września 2019
  • zajęcia od poniedziałku do piątku – weekendy wolne
  • 30 godzin intensywnych zajęć (10 x 3 h)
  • chemia, biologia, fizyka, matematyka – do wyboru 1 lub 2 przedmioty
  • szkolenia „jak się uczyć, jak studiować?”
  • liczba miejsc ograniczona: 240 osób z każdego przedmiotu
  • zajęcia w godzinach:
    8-11: matematyka i biologia (tych dwóch przedmiotów nie można na kursie połączyć)
    11-14: fizyka
    14-17: chemia

Zapraszamy! Zapisz się! Nie daj się wyrzucić z pierwszego roku!

Więcej informacji: wyrownajpoziom.sggw.pl