Dla studentów

października

Nabory do Chóru Kameralnego SGGW

Na nabory zapraszamy: 3, 8, 10 października 2019, godzina 17:30-19:00. Gdzie: Kampus SGGW, budynek numer 8, sala 101.

Jesteś nowy na SGGW, a może studenckie życie od dawna jest Ci znane?
Pragniesz przeżyć niezapomnianą przygodę i poznać przyjaciół, którzy kochają śpiewać?
Chcesz rozwijać wieloletnią pasję, czy dopiero szukasz swojego hobby?
U nas to znajdziesz! I Ciebie, i Ją, i Jego, i Waszych znajomych zapraszamy na NABORY.

Jak się przygotować: Na przesłuchanie nie musisz uczyć się najtrudniejszych utworów świata, ani ubierać się jak do opery. ;) Wystarczy, że przyjdziesz ze swoim głosem i chęcią do działania. Wszystko w przyjaznej atmosferze, którą stworzą nasi Dyrygenci, bez niepotrzebnych ciekawskich świadków. Bez stresu.

W razie jakichkolwiek pytań nasi chórzyści służą pomocą. Znajdziesz ich m.in. w oznaczonych zdjęciach na naszej stronie.

Przekonany? To świetnie!
Czekamy na Ciebie i trzymamy kciuki, aby wszystko poszło śpiewająco!

Wydarzenie