Dla studentów

kwietnia

Nabór na praktyki Erasmus+

Studencie! Jeśli chcesz wziąć udział w praktykach Erasmus+ i zdobyć doświadczenie zawodowe, zgłoś się do Biura Współpracy Międzynarodowej.

Twój wyjazd może rozpocząć się już od połowy czerwca 2015. Praktyka powinna trwać minimum 2 miesiące, a gwarantowane dofinansowanie otrzymasz maksymalnie na 3 miesiące (90 dni) . Dokumenty, które musisz złożyć do BWM do 15 maja 2015r. to:

• formularz zgłoszeniowy,
  • list motywacyjny (skierowany do BWM, wyjaśniający wybór danej firmy/instytucji oraz przekonujący dlaczego właśnie Ty powinieneś wyjechać na praktykę)
  • certyfikat językowy (możliwość podejścia do egzaminu organizowanego przez BWM pod koniec maja),
  • wstępna zgoda instytucji przyjmującej w postaci e-maila, bądź w wersji papierowej.

Grant miesięczny w zależności od kraju docelowego wynosi od 400 EUR do 600 EUR. Pamiętaj, że praktyka powinna być związana z Twoim kierunkiem studiów!

W pierwszej połowie czerwca zostaną ogłoszone wyniki kwalifikacji.

Kolejny nabór na praktyki odbędzie się w październiku/listopadzie.

Kontakt:

Biuro Współpracy Międzynarodowej SGGW

Budynek 8, pok. 14 (stary kampus)

Anna Szczurko

e-mail: erasmus@sggw.pl