Dla studentów

lutego

MBA „Zarządzanie w Agrobiznesie”

Zapraszamy na studia Executive MBA.

Zapraszamy na studia Executive MBA - dla ambitnych i otwartych osób, obecnych i przyszłych menadżerów, którzy chcą zdobywać nowe umiejętności pomocne w karierze zawodowej.

Oferujemy interesujący program zajęć rozłożony na 3 semestry nauki. W programie studiów mamy również kilkudniowy Study Week przemiennie w Polsce, Słowacji, Czechach lub na Ukrainie, a także wyjazd studialny do Szkocji.

Zajęcia odbywają się w formie zjazdów sobotnio-niedzielnych (8 zjazdów w semestrze). Kadrę stanowią wykładowcy z SGGW oraz z uniwersytetów z Holandii, Wielkiej Brytanii, Portugalii i USA.

Zgłoszenia kandydatów przyjmujemy do 28 lutego  na semestr letni oraz do 30 września na semestr zimowy.

DLA ABSOLWENTÓW SGGW OFERUJEMY ZNIŻKĘ W OPŁACIE ZA STUDIA.

Zapraszamy do kontaktu poprzez stronę internetową programu: mba.sggw.pl lub telefonicznie – 608 630 639.