Dla studentów

czerwca

Studencka Konferencja Euroligi 2018 w Wageningen University & Research

Euroleague for Life Sciences - ELLS zaprasza na kolejną konferencje naukową Student Scientific Conference, która w tym roku odbędzie się w Holandii, w mieście Wageningen na jednej z najlepszych uczelni przyrodniczych w Europie Wageningen University & Research

Konferencja odbędzie się w dniach 9-11 listopada 2018 r.

Na konferencję może pojechać każdy student jednej z uczelni członkowskiej ELLS. Zatem studenci SGGW, szykujcie się na niezapomnianą wyprawę!

Konferencja daje możliwość rozwoju na płaszczyźnie naukowej, dydaktycznej ale również daje możliwości poznania studentów i profesorów z całej Europy.

Tematem tegorocznej konferencji jest Life Sciences Looking Across Disciplines.

W konfenrecji można wziąć udział na 3 sposoby:

1. Przygotować i zaprezentować prezentację 15 min. na wybrany temat podczas SSC.
2. Przygotować i zaprezentować plakat podczas SSC.
3. Pojechać jako bierny słuchacz.

Aby móc pojechać na konferencję trzeba się zarejestrować! Aby wziąć CZYNNY udział w konferencji należy przygotować i wysłać abstrakt naukowy do 30 czerwca 2018!

Szczegóły w wydarzeniu

Facebook Wageningen Uni