Dla studentów

marca

V Ogólnopolska Konferencja - Dzień Budowlańca 2016

Serdecznie zapraszamy na V Ogólnopolską Konferencję Studentów Budownictwa - Dzień Budowlańca 2016.
Koło Budownictwa Inżynierskiego działające na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego we współpracy z Kołem Młodych Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa organizuje V Ogólnopolską Konferencję Studentów Budownictwa - Dzień Budowlańca 2016, która rozpocznie się 14 kwietnia 2016 r. w Centrum Wodnym SGGW o godzinie 9.00. Temat przewodni tegorocznej edycji wydarzenia to "Wielkokubaturowe inwestycje budowlane oraz innowacyjne rozwiązania techniczne".

Wydarzenie poprzedzone jest konkursem "Wybudujemy wieżę", który polega na wykonywaniu wieży z drewna balsowego. Konkurs ten cieszy się dużym zainteresowaniem w uczelniach technicznych w całej Polsce. W tym roku udział w konkursie wezmą studenci z Politechniki Gdańskiej, Politechniki Warszawskiej, Politechniki Lubelskiej, Politechniki Śląskiej, AGH, WATu oraz SGGW. Jego rozstrzygnięcie będzie miało miejsce w dniu Konferencji.

Podczas Dnia Budowlańca będzie istniała możliwość odwiedzenia stoisk przybyłych firm oraz Kół Naukowych. Dla studentów przygotowujemy liczne atrakcje i konkursy. Poprzednie edycje pokazały, że takie wydarzenie jest pozytywnie odbierane zarówno przez studentów jak i Władze Uczelni.

Do udziału w konferencji zostały zaproszone największe firmy budowlane oraz te, które sprzyjają studentom. Ostateczna lista uczestników Konferencji zostanie określona pod koniec miesiąca.

Do tej pory wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym przez: Rektora Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, Dziekana Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska SGGW oraz Burmistrza Dzielnicy Ursynów.

W imieniu organizatorów mam zaszczyt zaprosić Państwa zarówno do udziału w Konferencji jak i do objęcia naszego wydarzenia Patronatem Medialnym.