Dla studentów

listopada

Cala prawda o dietach

Zapraszamy na jednodniowy cykl wykładów i warsztatów, których przewodnim hasłem będzie: „ŻARTY SIĘ SKOŃCZYŁY – CAŁA PRAWDA O DIETACH”. Spotkanie odbędzie się 4 grudnia (środa) w BIBLIOTECE GŁÓWNEJ SGGW (sala konferencyjna, I piętro). Wstęp wolny.

Program skierowany jest dla studentów SGGW oraz wszystkich innych osób zainteresowanych tematyką żywienia i diet.

Prelegenci i przedstawiciele wiodących firm żywieniowych poruszą następujące tematy:
• Godz. 10: "Suplementy diety - deklaracje na etykiecie, a zasadność stosowania"
Wykład przedstawi: Przedstawiciel firmy JARS, Pani Wioletta Bogusz-Kaliś.
• Godz. 11: „Jak edukować, by zmieniać nawyki żywieniowe?”
Wykład przedstawi: Starszy Specjalista ds. Żywienia w Nestlé Polska S.A., Pani Agnieszka Piskała.
• Godz. 12: „Wszystko o diecie bezglutenowej”
Wykład przedstawi: Przedstawiciel Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej, Pani Anna Kobylecka.
• Godz. 13: Warsztat pt.: „Leczenie otyłości – metoda konwencjonalna a Program Odchudzania Cambrigde”

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś nowego o dietach i żywieniu, bądź po prostu znaleźć odpowiedź na nurtujące Cię pytania związane z żywieniem i dietą, to spotkanie jest dla Ciebie.