Aktualności

Dla studentów

26
czerwca
2018

„Przedsiębiorczość w nauce i praktyce” - konferencja koła naukowego przedsiębiorczości PROFIT

Koło naukowe przedsiębiorczości PROFIT działające przy Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW zaprasza na I ogólnopolską konferencję naukową studentów i doktorantów „Przedsiębiorczość w nauce i praktyce”, która odbędzie się 27 września br. w gmachu wydziału.

Celem konferencji będzie wymiana poglądów i idei młodych naukowców z całej Polski, a także możliwość nawiązania współpracy naukowej między uczelniami i ośrodkami akademickimi. 

Zakres tematyczny konferencji obejmuje zagadnienia związane z szeroko pojętą tematyką przedsiębiorczości i prowadzenia działalności gospodarczej w różnych ujęciach badawczych, włączając aspekty ekonomiczne, zarządcze, marketingowe, prawne i rynkowe. 

Podczas konferencji uczestnicy będą mieć możliwość zaprezentowania wyników badań w postaci komunikatów ustnych oraz plakatów naukowych.

Opłata konferencyjna już od 90 zł (obejmuje materiały konferencyjne, obiad, przerwy kawowe).

Na zapisy czekamy do 15 lipca. 

Link do formularza zgłoszeniowego: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdzRKh6OGoxNQBPZomj2faW-DCDOfvGoxcIazmrYhXhjt5Xwg/viewform

Kontakt do organizatorów:  konferencjaprofit@gmail.com

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/2182468175318771/

 

Patronat honorowy nad konferecją objęła prof. dr hab. Krystyna Gutkowska, dziekan Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji.