Dla pracowników

października

Otwarte Spotkania z Gospodarką - RPO WM 2014-20

Centrum Innowacji i Transferu Technologii zaprasza na warsztaty dla pracowników naukowych i doktorantów dot. sposobów właściwego aplikowania oraz wdrażania projektów unijnych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Szanowni Państwo,

na najbliższym zebraniu w ramach Otwartych spotkań z gospodarką,  w dn. 12.10.2015 r. zaplanowaliśmy krótkie warsztaty z udziałem pracowników Wydziału Informacji i Szkoleń Beneficjentów, Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych.
Eksperci przekażą praktyczne porady z zakresu rozliczania i promocji projektów oraz właściwego przygotowania dokumentów aplikacyjnych na najbliższe konkursy, do których mogą przystąpić mazowieckie uczelnie wyższe w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.
Spotkanie odbędzie się w Sali Rady Wydziału Nauk Ekonomicznych (bud. 7, p. I), godz. 12.00-15.00.
Osoby zainteresowane udziałem uprzejmie prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do dn. 09.10.2015 r., pod adresem: pelnomocnik_gospodarka@sggw.pl

Serdecznie zapraszamy !

Zespół CIiTT