Dla pracowników

listopada

IAMONET-RU V - spotkanie w Rosji

Biuro Współpracy Międzynarodowej informuje, że w dniach 18.11 21.11.2013 w Russian State Agrarian University - Moscow Agricultural Academy named after K.A. Timiryazev (Rosja) odbyło się spotkanie koordynatorów projektu IAMONET-RU V, realizowanego w ramach unijnego programu Erasmus Mundus.

SGGW reprezentowała mgr inż. Ewelina Belkiewicz z Biura Współpracy Międzynarodowej.

W latach 2013–2017 ok. 235 stypendiów zostanie rozdysponowane pomiędzy rosyjskich oraz europejskich studentów i pracowników. Decyzją przedstawicieli Konsorcjum, okres składania wniosków w pierwszym naborze zostanie wydłuzony do 29 grudnia 2013r.

IAMONET-RU V jest już piątym projektem umożliwiającym wymianę z Rosją w ramach programu Erasmus Mundus, realizowanego w SGGW od 2007r.