Aktualności

Dla kandydatów

29
września
2015

Studia dla e-nauczycieli

Wydział Zastosowań Informatyki i Matematyki SGGW serdecznie zaprasza na nowe Studia Podyplomowe Edukacji Zdalnej w Erze Cyfrowej - Cyfrera. Nasze studia nie tylko doskonale przygotują Państwa do zdobycia renomowanego Certyfikatu Stowarzyszenia E-learningu Akademickiego, ale też znacznie rozszerzą Państwa wiedzę na temat edukacji zdalnej.

Przedstawimy tematykę zarówno edukacji asynchronicznej przy użyciu platformy Moodle i narzędzi autorskich Articulate, jak i edukacji synchronicznej na platformach BigBlueButton i Adobe Connect. Poruszymy także bardziej zaawansowane tematy uczenia za pomocą grywalizacji oraz przygotowywania Massive Open Online Course na platformie Open edX. Znany zapewne wszystkim konkurencyjny uniwersytet Wageningen przygotował już cztery takie kursy, zaś wszystkie polskie uczelnie - zero.
Rekrutacja trwa tylko do 15 października, więc zainteresowanych prosimy o umiarkowany pośpiech. Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie studiów http://cyfrera.sggw.pl. Zapraszamy również na nasz fanpage https://www.facebook.com/cyfrera.