Dla kandydatów

września

Rekrutacja na studia MBA "Zarządzanie w agrobiznesie"

Zapraszamy na studia Executive MBA - dla ambitnych i otwartych osób, obecnych i przyszłych menadżerów, którzy chcą zdobywać nowe umiejętności pomocne w karierze zawodowej. Studia MBA dają wiele możliwości rozwoju i otwierają drogę do dynamicznej kariery.

Trzysemestralne studia podyplomowe adresowane są do właścicieli firm, dużych gospodarstw oraz menedżerów i specjalistów, których obecne lub przyszłe stanowisko wymaga kompetencji w zakresie nowoczesnego zarządzania.

Rekrutacja trwa!

UWAGA: Specjalna promocja dla absolwentów SGGW – 10% zniżki TYLKO do 30.09!

Co nas wyróżnia?

• NAUCZANIE W DZIAŁANIU

Oferujemy Państwu bardzo ciekawy program, kładziemy nacisk na praktykę. Przynajmniej połowa czasu nauki ma formę “nauczania poprzez działanie” zgodnie z cyklem Kolba. Liczna grupa naszych wykładowców (ponad 40%) to praktycy.

• WYMIAR MIĘDZNARODOWY

Nasz program posiada akredytację europejskiego konsorcjum uczelni rolniczych ICA. Zajęcia odbywają się w formie zjazdów sobotnio-niedzielnych (9 zjazdów w semestrze). Kadrę stanowią wykładowcy z SGGW, z uniwersytetów z Holandii, Wielkiej Brytanii i USA oraz praktycy.

Zapraszamy do kontaktu poprzez stronę internetową programu: http://mba.sggw.pl lub telefonicznie – 501 441 780.