Aktualności

Dla kandydatów

19
kwietnia
2021

Dni Otwarte on-line

Dni Otwarte online, które odbędą się w dniach 20-24 kwietnia to doskonała okazja dla kandydatów na studia, aby dowiedzieć się jakie przedmioty zdawać na maturze, aby dostać się do SGGW, jakie są zasady rekrutacji oraz który kierunek wybrać, aby realizować swoje pasje.

 

W ramach Dni Otwartych będzie można zapoznać się z ofertą 38 kierunków studiów realizowanych na 13 wydziałach SGGW oraz z propozycją studiów w Szkole Doktorskiej. Dla tegorocznych maturzystów przygotowaliśmy także stoisko Uniwersytetu Otwartego, który organizuje kursy maturalne. A jeśli interesuje Was również druga strona życia studenckiego – zapraszamy na stoisko naszych zespołów artystycznych.

Zachęcamy do czatu i zadawania pytań dotyczących rekrutacji i studiów w SGGW na stoiskach wydziałów. Specjalnie dla naszych odwiedzających na stoisku głównym SGGW przygotowaliśmy Strefę Doradcy Zawodowego. Kandydaci będą mieli możliwość spotkania się tutaj na czacie z naszym doradcą kariery, który podpowie niezdecydowanym, czym kierować się przy wyborze kierunku studiów. Wśród przygotowanych materiałów czekają również testy kompetencji zawodowychJesteśmy do dyspozycji w godzinach 9:00 - 15:00!

Dla naszych odwiedzjących przygotowaliśmy także prezentacje video wydziałów SGGW, z których będzie się można dowiedzieć dlaczego warto studiować właśnie z nami. To tutaj znajdziecie m.in. informacje dotyczące programów studiów oraz perspektyw zawodowych, które się przed Wami otwierają.

 

⬇⬇⬇ZAPRASZAMY NA DNI OTWARTE⬇⬇⬇

 

A tak było kiedyś...