SGGW

Aktualności

07
maja
2020

Całkowanie, biofizyka i... relacje między magią a nauką

Wykłady na te i wiele innych tematów na nowym kanale uczelni na YouTube: SGGW SCIENCE
 
Nowy kanał SGGW SCIENE powstał jako platforma do popularyzacji nauki. SARS-CoV-2 i jego konsekwencje, czyli błyskawiczne przejście z tradycyjnej formy nauki do formuły w pełni zdigitalizsowanej skłoniło nas do stworzenia odrębnego kanału, na którym publikujemy wykłady i ćwiczenia. Prezentowane treści są skierowane do studentów SGGW, ale także do kandydatów na studia na naszej uczelni oraz do szerokiego grona odbiorców zainteresowanych różnorodną tematyką przedstawianą przez naszych naukowców. 
 

Zaletą wykładów on-line jest niewątpliwe fakt ich szerokiej dostępności – o każdej porze i z każdego miejsca można zdobywać nowe informacje i poszerzać swoją wiedzę. 

 

Dzięki wykładowcom i ekipie SGGW TV cały czas dodajemy nowe wykłady w formie video! Zapraszamy do korzystania z naszych materiałow i subskrybowania kanału SGGW SCIENCE.

Zapowiedzi wykładów publikujemy na naszym profilu na Facebooku.

W ostatnich dniach pojawiły się zapowiedzi wykładów:

dr. inż. Witolda Bekasa, profesora SGGW

dr. hab. inż. Pawła Kozakiewicza, profesora SGGW

dr Heleny Kazieko i dr Lucyny Kazieko

Oprócz wykładu stricte merytorycznego, nasi naukowcy dają swoim studentom i absolwentom namiastkę realnego kontaktu, którego wszyscy są obecnie spragnieni. Łącząc przekazywanie wiedzy z życzliwymi pozdrowieniami mamy nadzieję, że wzbogacamy wiedzę naszych studentów i wywołujemy u nich serdeczny uśmiech.