lutego

Biuro Karier SGGW zaprasza do współpracy

Biuro Karier SGGW serdecznie zaprasza studentów, absolwentów i pracodawców do współpracy i korzystania z szerokiej oferty świadczonych usług - „Droga do sukcesu jest zawsze w budowie”, chcemy ją budować razem z Tobą! Jednostka należy do sieci Akademickich Biur Karier. Prowadzi portal, będący nowoczesną platformą komunikacji pomiędzy środowiskiem akademickim a biznesem, pomaga w znalezieniu pracy, monitoruje zawodowe losy absolwentów.

Biuro Karier SGGW serdecznie zaprasza do współpracy. Jednostka należy do sieci Akademickich Biur Karier. Oferuje studentom pomoc w znalezieniu pracy, praktyk, staży, udziela konsultacji, pomaga sporządzić dokumenty aplikacyjne, przygotowuje do rozmów kwalifikacyjnych, organizuje profesjonalne szkolenia i warsztaty, współorganizuje  targi pracy. Najbliższe targi - Pracodawca marzeń odbędą się 24 marca 2020 r. w Auli Kryształowej SGGW.

Biuro realizuje aktualnie adresowany do studentów projekt pt. „Sukces z natury”. Udział w nim jest bezpłatny i obejmuje konsultacje z wykwalifikowanym doradcą zawodowym, profesjonalne szkolenia z zakresu kompetencji miękkich, przedsiębiorczości oraz badanie profilu osobowościowego. Szczegóły www.sukcesznatury.sggw.pl.

Ważnym zadaniem jest współpraca z  jednostkami Uczelni i środowiskiem społeczno-gospodarczym w zakresie monitorowania zawodowych losów absolwentów SGGW. Działania te mają m.in. wspomóc proces dostosowywania programów studiów do potrzeb rynku pracy.

Biuro Karier prowadzi portal (www.bk.sggw.pl), który jest serwisem przeznaczonym dla studentów, absolwentów SGGW oraz dla pracodawców. Znajdują się tam informacje o aktualnych projektach rekrutacyjnych firm, porady zawodowe oraz informacje z rynku pracy.
Jest to nowoczesna platforma komunikacji pomiędzy środowiskiem akademickim a biznesem, której zadaniem jest ułatwienie studentom i absolwentom wejście na rynek pracy przy aktywnym udziale w tym procesie pracodawców.

Informacje dotyczące wydarzeń z zakresu: kariera, praca, rozwój są na bieżąco zamieszczane na Facebooku (https://www.facebook.com/karierasggw/).

Zespół Biura Karier, ul. Nowoursynowska 166, bud.10, pok. 17

tel: (+48 22) 59 31029