grudnia

Koncert świąteczny

Muzeum SGGW zaprasza na Koncert świąteczny w wykonaniu Kai Mianowanej.

Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego

zaprasza na

KONCERT ŚWIĄTECZNY

w wykonaniu:

Kai Mianowanej

wokalistki i aktorki musicalowej,

studentki Wydziału Wokalno-Aktorskiego

Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie

przy fortepianie Vlasta Traczyk

W roli aniołów artystki Ludowego Zespołu Artystycznego PROMNI im. Z. Solarzowej SGGW.

Koncert odbędzie się 16 grudnia 2014 r. o 17.00.

Muzeum SGGW, ul. Nowoursynowska 161

budynek Biblioteki Głównej SGGW, wejście C, I piętro

Biogramy artystów:

Kaja Mianowana

wokalistka i aktorka musicalowa, studentka Wydziału Wokalno-Aktorskiego Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie. Zagrała główne role w wielu popularnych musicalach m. in. „Upiór w operze", „Les Misérables" i „Koty". Współpracuje z Teatrem Muzycznym ROMA, Operą i Filharmonią Podlaską oraz Teatrem Muzycznym w Lublinie, gdzie gra obecnie rolę Lukrecji w spektaklu „Machiavelli". Zdobywczyni nagród na festiwalach ogólnopolskich i międzynarodowych.

Jej repertuar zawiera wiele gatunków muzycznych, począwszy od opery i musicalu, przez jazz i muzykę popularną oraz autorskie kompozycje własne i Vlasty Traczyk.

Strona internetowa: www.kajamianowana.com

Vlasta Traczyk

pianistka i kompozytorka. Jest absolwentką muzykologii na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim.  Obecnie kończy studia magisterskie na wydziale kompozycji  na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w klasie prof. Krzysztofa Baculewskiego.  Osobistą formą wyrażania siebie w muzyce jest dla niej pieśń poetycka.

Od 5 lat współpracuje z Kają Mianowaną, z którą stworzyła repertuar wokalny mający na celu wyodrębnić twórczość poetów polskich młodej generacji oraz wybitnych poetek słowiańskich XX w.

Strona internetowa: www.vlasta.pl