• Władze SGGW 2020-2024. Motto nowej kadencji: SGGW - nasza Alma Mater
  ogólne

  Władze SGGW 2020-2024. Motto nowej kadencji: SGGW - nasza Alma Mater

  Rozpoczyna się nowa kadencja władz Uczelni. Od 1 września 2020 r. Rektorem Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie jest prof. dr hab. Michał Zasada. Od dziś pełni on również funkcję Wiceprzewodniczącego Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich (KRASP).

 • Profesor Michał Zasada wiceprzewodniczącym KRASP
  ogólne

  Profesor Michał Zasada wiceprzewodniczącym KRASP

  Rektor-elekt Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego prof. dr hab. Michał Zasada został wybrany wiceprzewodniczącym Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich (KRASP) w kadencji 2020-2024.

 • Komunikat Uczelnianej Komisji Wyborczej z dnia 27 maja 2020 r.
  ogólne

  Komunikat Uczelnianej Komisji Wyborczej z dnia 27 maja 2020 r.

  Senat Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie w dniu 25 maja 2020 r. podjął Uchwałę Nr 118–2019/2020 w sprawie wznowienia procedury wyboru przedstawicieli do kolegium elektorów, Senatu oraz wyboru Rektora w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

 • Zarządzenie Rektora z 22 maja 2020 roku
  ogólne

  Zarządzenie Rektora z 22 maja 2020 roku

  Prof. dr hab. Wiesław Bielawski, rektor SGGW wydał Zarządzenie nr 33 zmieniające Zarządzenie nr 32 z 21 maja br. w sprawie zasad funkcjonowania uczelni od dnia 25 maja 2020 r. oraz zapobiegania rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-Cov-2 wśród społeczności Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

 • Zarządzenie Rektora z 21 maja 2020 roku
  ogólne

  Zarządzenie Rektora z 21 maja 2020 roku

  Prof. dr hab. Wiesław Bielawski, rektor SGGW wydał zarządzenie w sprawie zasad funkcjonowania uczelni od dnia 25 maja 2020 r. oraz zapobiegania rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-Cov-2 wśród społeczności Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

 • SGGW w Webometrics Ranking of World Universities
  ogólne

  SGGW w Webometrics Ranking of World Universities

  W najnowszym Webometrics Ranking of World Universities (styczeń 2020) Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie zajęła 1342. miejsce wśród uczelni światowych, natomiast 17. wśród uczelni krajowych.

 • SGGW w QS World University Rankings
  ogólne

  SGGW w QS World University Rankings

  W najnowszym QS World University Rankings Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie znalazła się wśród tysiąca najlepszych uniwersytetów świata.

 • Zalecenia NZOZ SGGW w przypadku podejrzenia o infekcje koronawirusem
  ogólne

  Zalecenia NZOZ SGGW w przypadku podejrzenia o infekcje koronawirusem

  Zasady postępowania w przypadku podejrzenia o infekcje koronawirusem.

 • SGGW zdobywcą nagrody Elsevier Research Impact Leaders Award 2019
  ogólne

  SGGW zdobywcą nagrody Elsevier Research Impact Leaders Award 2019

  Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie zwyciężyła w kategorii Social Sciences, jako lider w kryterium dotyczącym udziału publikacji w najlepszych czasopismach z tej dziedziny. Nagrodę odebrał prof. dr hab. Wiesław Bielawski – Rektor SGGW.

 • Kolejny awans SGGW w światowym rankingu uczelni
  Dla mediów

  Kolejny awans SGGW w światowym rankingu uczelni

  Po raz kolejny Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie awansowała w rankingu najlepszych uniwersytetów świata. W najnowszym rankingu QS World University Rankings (EECA) 2020 serwisu TopUniversities.com SGGW awansowała o 11 pozycji, zajmując 101 miejsce. Nasza uczelnia znalazła się w TOP 27% QS World University Rankings Eastern Europe and Central Asia (EECA).


Co się dzieje na SGGW

sortowanie / szukanie wiadomości:
wybierz

Dla kogo

Kategorie

Zakres dat

sortuj
w dziale: Aktualności
01
października

Msza święta z okazji inauguracji roku akademickiego 2020/2021

Msza święta z okazji inauguracji roku akademickiego 2020/2021

4 października o godz. 18.00 w Kościele św. Katarzyny przy ul. Fosa 17 w Warszawie zostanie odprawiona msza święta z okazji inauguracji roku akademickiego 2020/2021 w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

ogólne
czytaj więcej
w dziale:
29
września

List Prorektorów do studentów SGGW

List Prorektorów do studentów SGGW

Drogie Studentki, Drodzy Studenci, witamy Was serdecznie w gronie społeczności naszej Uczelni. Mamy nadzieję, że mimo szczególnej sytuacji związanej z pandemią mieliście udane wakacje i pełni sił oraz energii wkraczacie w rok akademicki 2020/21. Dla niektórych z Was jest to początek fascynującej przygody w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego otwierającej szerokie możliwości rozwoju wiedzy i talentów, dla innych - kolejny rok studiów i powrót do kręgu dobrze znanych przyjaciół. Cieszymy się, że ten ważny rozdział życia spędzicie właśnie z nami.

ogólne
czytaj więcej
w dziale: Aktualności
29
września

Pierwsze posiedzenie Senatu Akademickiego w kadencji 2020-2024

Pierwsze posiedzenie Senatu Akademickiego w kadencji 2020-2024

28 września 2020 r. odbyły się pierwsze obrady Senatu Akademickiego w składzie wybranym na kadencję 2020-2024. Senat SGGW liczy obecnie 46 członków, wśród których jest 23 nauczycieli akademickich zatrudnionych na stanowisku profesora lub profesora uczelni, 10 przedstawicieli pozostałych nauczycieli akademickich, 2 przedstawicieli niebędących nauczycielami akademickimi, 1 przedstawiciel doktorantów oraz 9 przedstawicieli studentów. Senatowi SGGW przewodniczy rektor prof. dr hab. Michał Zasada.

ogólne
czytaj więcej
w dziale: Aktualności
29
września

Stypendia m.st. Warszawy im. Jana Pawła II

Stypendia m.st. Warszawy im. Jana Pawła II

W tym roku już po raz 16. warszawscy studenci i uczniowie mogą się ubiegać o Stypendium m.st. Warszawy im. Jana Pawła II.

ogólne
czytaj więcej
w dziale: Aktualności
29
września

Nowy numer "Agricoli" już dostępny!

Nowy numer "Agricoli" już dostępny!

Zapraszamy do lektury najnowszego numeru „Agricoli”. Wrześniowe wydanie jest już dostępne również w wersji on-line.

ogólne
czytaj więcej
w dziale: Aktualności
28
września

Inauguracja roku akademickiego 2020/21 on-line

Inauguracja roku akademickiego 2020/21 on-line

Rektor i Senat Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie uprzejmie zapraszają na uroczystą inaugurację roku akademickiego 2020/2021, która odbędzie się 30 września 2020 r. o godz. 10. W tym roku wyjątkowo, ze względów epidemicznych, zapraszamy do śledzenia wydarzenia na platformie YouTube SGGW.

ogólne
czytaj więcej
zobacz więcej

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie SGGW

FOTO REPORTAŻ

zobacz wszystkie