maja
2020

8 czerwca odbędą się wybory 14 elektorów do Kolegium Elektorów oraz 1 członka Senatu SGGW

W dniu 8 czerwca 2020 r, w godzinach 9.00 – 15.00 w Auli Kryształowej odbędą się wybory 14 elektorów do Kolegium Elektorów oraz 1 członka Senatu z grupy pracowników administracji centralnej, w tym ogólnouczelnianych jednostek usługowych i gospodarczych oraz pracowników zakładów doświadczalnych (Wydawnictwo SGGW, Centrum Informatyczne, Centrum Innowacji i Transferu Technologii, Centrum Edukacji Multimedialnej SGGW, Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy w Kirach, Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy w Kociszewie, Uniwersytet Otwarty SGGW, Stacja Kontroli Pojazdów, Niepubliczny ZOZ SGGW, Niepubliczne Przedszkole SGGW, LZD w Rogowie, RZD w Wilanowie-Oborach oraz RZD w Żelaznej).