czerwca
2019

Zaproszenie na spotkanie z reprezentacją Uniwersytetów i Organizacji Malezyjskich

Spotkanie jest seminarium realizacji projektu Making 4.0 Erasmus+: Improving Malaysian HE Knowledge towards a Wood and Furniture Industry 4.0.

Zakres projektu to poprawa nowoczesności przemysłu i szkolnictwa w Malezji i wzmocnienie współpracy i rozwoju między europejskimi i azjatyckimi uniwersytetami.

W rezultacie partnerzy z  Malezji i uniwersytetów UE powinni być w stanie zaoferować wyższy poziom szkolenia na temat trendów technologicznych i postępu związanego z przemysłem 4.0 dla swoich studentów, uczestniczących stron, przedstawicieli przemysłu meblarskiego i innych.

Spotkanie odbędzie się 2 lipca i skoncentruje się na przedstawieniu uniwersytetów i organizacji oraz ewentualnym nawiązaniu kontaktów między uniwersytetami, studentami i przedstawicielami przemysłu w celu dalszej współpracy

W spotkaniu biorą udział:

Universiti Teknologi MARA (UiTM)

1. Assoc. Prof. Dr. Shahriman Zainal Abidin

2. Prof. Dr. Azmi Ibrahim

3. Dr. Aruan Efendy Mohd Ghazali

Malaysian Timber Industry Board (MTIB)

1. Dr. Mohd Nor Zamri Mat Amin

2. Mr. Asfairul Abd. Majid

Universiti Putra Malaysia

1. Prof. Dr. Jegatheswaran Ratnasingam

2. Assoc. Prof. Dr. Rasmina Halis