grudnia

Wydział Nauk Ekonomicznych SGGW organizatorem XXV Kongresu SERiA

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w XXV Kongresie Stowarzyszenia Ekonomistów Rolnictwa i Agrobiznesu (SERiA), który zostanie zorganizowany na Wydziale Nauk Ekonomicznych Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie w dniach 11-13.09.2018 roku. Wydarzenie odbędzie się pod hasłem przewodnim „Wyzwania dla rozwoju agrobiznesu i obszarów wiejskich”.

Kongres skierowany jest zarówno do przedstawicieli nauki, jak i praktyki gospodarczej z zakresu rolnictwa i agrobiznesu.  Celem Kongresu jest prezentacja rezultatów badań związanych z funkcjonowaniem agrobiznesu i obszarów wiejskich. Kluczowym celem jest stworzenie warunków do dyskusji naukowej i inspirowania nowych obszarów badań dostarczających wiedzy niezbędnej do skutecznego rozwiązywania problemów obszarów wiejskich, kreowania innowacyjnych rozwiązań, dających podstawy kształtowania skutecznej polityki i strategii rozwoju agrobiznesu i obszarów wiejskich w przyszłości.

Zgłoszenia: http://www.seria.com.pl

Komunikat 1 XXV Kongresu SERiA: pobierz