Współpraca Międzynarodowa

lipca

Wizyta delegacji z Cihan University-Erbil

Biuro Współpracy Międzynarodowej SGGW informuje o wizycie delegacji z Cihan University-Erbil w dniu 15 lipca 2019 r.

W dniu 15 lipca 2019 r. SGGW  w Warszawie gościła trzyosobową delegację z Ciahn University-Erbil z Kurdystanu. W skład delegacji wchodzili: Prezydent uczelni - Prof. Dr. Amjad S.AL-Delawi Ph.D, Vice-Prezydenta ds. Nauki - Assist. Prof. Maysoon Tahir Haidari Ph.D, a także Assist.prof.Walaa Al-Jaff Ph.D.

Z gośćmi spotkał się Rektor, prof. dr hab. Wiesław Bielawski, Prorektor ds. Współpracy Międzynarodowej, prof. dr hab. Michał Zasada, przedstawiciel Biura Współpracy Międzynarodowej oraz przedstawiciele wydziałów: Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji oraz Nauk Ekonomicznych. W planie wizyty znalazło się podpisanie Memorandum of Understanding oraz wizyta wydziałowa ze zwiedzaniem laboratoriów i Centrum Wodnego.

Wizyta miała celu nawiązanie bliższej współpracy dydaktycznej i badawczej między uczelniami, w szczególności w zakresie żywienia człowieka, jak też docelowo przedyskutowanie możliwości zawarcia umowy o podwójnym dyplomie.