Współpraca Międzynarodowa

lipca

Konferencja naukowa doktorantów na Słowacji - listopad 2019

BWM zaprasza doktorantów do wzięcia udziału w konferencji wspieranej przez Baltic University Programme.

Konferencja odbędzie się 7 listopada 2019 roku na Słowackim Uniwersytecie Rolniczym w Nitrze. Doktoranci będą mieli możliwość opublikowania swoich prac naukowych w czasopismach Journal of Microbiology, Biotechnology and Food Sciences, Journal of Central European Agriculture, Potravinárstvo Slovak Journal of Food Sciences, Acta Fytotechnica et Zootechnica, Acta Horticulturae et Regiotecturae czy Archives of Ecotoxicology.

Udział w konferencji jest bezpłatny; organizatorzy nie zapewniają zakwaterowania ani nie pokrywają innych kosztów związanych z uczestnictwem w konferencji. Uczestnicy proszeni są o wcześniejszą rejestrację online za pośrednictwem formularza do 30 września 2019.

Więcej informacji dostępnych jest TUTAJ.

Zapraszamy!