Współpraca Międzynarodowa

października
2017

Dzień Informacyjny „Międzynarodowy wymiar programu Erasmus+ w szkolnictwie wyższym”, Warszawa, 7 listopada 2017 r.

Biuro Współpracy Międzynarodowej SGGW serdecznie zaprasza do udziału w Dniu Informacyjnym „Międzynarodowy wymiar programu Erasmus+ w szkolnictwie wyższym” 7 listopada 2017 r. w Warszawie.

Spotkanie służy pogłebieniu wiedzy na temat możliwości oferowanych przez program Erasmus+ w zakresie współpracy z krajami pozaeuropejskimi, jak również projektów centralnych.

Podczas spotkania będzie można uzyskać informacje o następujących działaniach/akcjach programu Erasmus+:

1. Jean Monnet (JMo);
  2. Budowanie potencjału w szkolnictwie wyższym w krajach partnerskich (Capacity Building in Higher Education, CBHE);
  3. Wspólne studia magisterskie Erasmus Mundus (Erasmus Mundus Joint Master Degrees, EMJMDs);
  4. Mobilność edukacyjna z krajami partnerskimi (International Credit Mobility, ICM)

W konferencji weźmie udział przedstawiciel Komisji Europejskiej specjalizujący się w projektach typu Jean Monnet, tworząc dobrą okazję do lepszego ich poznania.

Rejestracja na wydarzenie trwa do 29 października.

ZAPRASZAMY!