Współpraca Międzynarodowa

Dla studentów

maja

Wykład nt. sztuki pisania abstraktów (30.05.2014 r)

Biuro Współpracy Międzynarodowej informuje oraz zaprasza studentów zainteresowanych udziałem w studenckiej konferencji naukowej Euroligi (14-15.11.2014 r) na wykład nt. sztuki pisania abstraktów, który odbędzie się 30.05.2014 r. (piątek) w sali nr 112 w budynku nr 8 (godz. 10:00 – 13:00). Wykład poprowadzi dr Magdalena Kraszewska.

Każdy student SGGW* może wziąć udział w tym wydarzeniu. Wystarczy, że opisze swoją pracę (np. pracę dyplomową: licencjacką, inżynierską, magisterską albo badanie przeprowadzone w ramach koła naukowego) i wyśle abstrakt. Na konferencji można przedstawić wyniki w formie ustnej prezentacji lub posteru. Najlepsze prace dostaną nagrody w wysokości kilkuset euro. Dodatkowym bonusem jest również możliwość otrzymania punktów do stypendium naukowego. Cała konferencja ma charakter międzynarodowy, dlatego prowadzona będzie wyłącznie w języku angielskim.

Tegoroczne hasło przewodnie konferencji brzmi:

Brave New Thinking, Brave New Sciences, Brave New World

Konferencja to nie tylko szansa na poznanie innowacyjnych pomysłów, ale również osobista wymiana doświadczeń ze studentami i profesorami z najlepszych uczelni przyrodniczych na świecie. To także szansa na niezapomniane przeżycia i nowe międzynarodowe znajomości.

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 15 czerwca 2014 r.  Szczegółowe informacje dostępne są na stronie konferencji: http://ells2014.sggw.pl/pages/abstracts/.

Dla studentów zakwalifikowanych do prezentacji ustnych i posterowych będzie uruchomiony kurs przygotowawczy (2 ECTS) w terminie 22-30 września 2014 r.

ZAPRASZAMY!

* W konferencji mogą brać udział oraz zgłaszać abstrakty swoich prac dyplomowych:

• Studenci I i II cyklu studiów posiadający status studenta SGGW w roku akademickim 2014/2015,
  • Studenci wyłącznie I-ego roku studiów doktoranckich w roku akademickim 2014/2015 rejestrujący abstrakt w roku akademickim 2013/14 jako studenci ostatniego roku studiów magisterskich.

KONTAKT:

mgr inż. Małgorzata Szczęsna