Współpraca Międzynarodowa

Dla studentów

stycznia

Studia magisterskie Euroleague for Life Sciences (ELLS) EnvEuro

Zapraszamy do aplikowania na studia magisterskie EnvEuro, European Master Programme in Environmental Science realizowane w ramach międzynarodowej sieci współpracy Euroleague for Life Sciences (ELLS). Termin aplikowania 1 luty - 1 kwietnia 2016 r.

Studia EnvEuro  to dwuletni program magisterski Environmental Science składający się z  sześciu różnych specjalności: zasoby wodne, gleby oraz grunty, ekosystemy i różnorodności biologiczna, wpływ na środowisko, zarządzanie środowiskiem i zmiany klimatu.

EnvEuro to double degree co oznacza, że studia realizowane są w dwóch różnych ośrodkach akademickich. Program EnvEuro oferuje kształcenie w ramach kilku uczelni europejskich: University of Copenhagen w Danii, University of Hohenheim w Niemczech, Swedish University of Agricultural Sciences w Szwecji oraz University of Natural Resources and Life Sciences w Wiedniu, Austria.

Otwarcie naboru: 1 luty 2016. Termin składania aplikacji dla studentów EU/EFA i Szwajcarii mija 1 kwietnia 2016 r. Aby aplikować prosimy zapoznać się z instrukcją na stronie: www.enveuro.eu/application-and-study-office
Aby uzyskać więcej informacji o programie EnvEuro zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej programu: www.enveuro.eu
Program rozpoczyna się 23 sierpnia 2015 r. z 5-dniowych programem wprowadzającym w Kopenhadze.

Wszystkie pytania prosimy kierować do Sekretariatu EnvEuro na adres e-mail: enveuro@science.ku.dk