Współpraca Międzynarodowa

Dla studentów

czerwca
2019

Studencka Konferencja Euroligi 2019 w Swedish University of Agricultural Sciences

Zapraszamy Studentów SGGW na doroczną konferencję Euroleague for Life Sciences- ELLS Jeśli chcesz wziąć udział w konferencji ELLS i zaprezentować swoją pracę naukową (np. dyplomową) na międzynarodowym forum zgłoś się już teraz! Termin na przesyłanie abstraktów upływa 15 czerwca 2019 r.

Swedish University of Agricultural Sciences (SLU) dniach 15-16 listopada 2019 roku będzie gospodarzem międzynarodowej konferencji naukowej zaadresowanej do Studentów dziesięciu uczelni przyrodniczych z całego świata, zgrupowanych w organizacji nazywanej EUROLIGĄ
ELLS - Euroleague for Life Sciences

Szczegółowe informacje dostępne pod linkiem:

Strona internetowa konferencji

Każdy student SGGW może wziąć udział w tym wydarzeniu*. Wystarczy, że opisze swoją pracę (np. pracę dyplomową: licencjacką, inżynierską, magisterską albo badanie przeprowadzone w ramach koła naukowego) i wyśle abstrakt.

Na konferencji można przedstawić wyniki w formie ustnej prezentacji lub posteru. Najlepsze prace zostaną nagrodzone atrakcyjnymi nagrodami. Dodatkowym bonusem jest również możliwość otrzymania punktów do stypendium naukowego. Cała konferencja ma charakter międzynarodowy, dlatego prowadzona będzie wyłącznie w języku angielskim.

Tegoroczne hasło przewodnie konferencji brzmi:

Managing Broad Environmental Interests for a Sustainable World

Subthemes:

1. Future use of natural resources
2. Green entrepreneurship for sustainability
3. Different solutions for an urban ecosystem
4. Innovations in the food chain

Konferencja to nie tylko szansa na poznanie innowacyjnych pomysłów, ale również osobista wymiana doświadczeń ze studentami i profesorami z najlepszych uczelni przyrodniczych na świecie. To także szansa na niezapomniane przeżycia i nowe międzynarodowe znajomości.

Jak rozpocząć przygotowania?

Po pierwsze zadecydować, czy chcesz zaprezentować wyniki w formie ustnej prezentacji czy posteru.
Następnie należy zarejestrować się na stronie i przesłać abstrakt (czyli ogólny zarysu projektu wg instrukcji

Termin na nadsyłanie abstraktów upływa 30 czerwca 2019.

*Warunki uczestnictwa:

• konferencja jest przeznaczona dla studentów posiadających status studenta SGGW w roku akademickim 2019/2020.
  • w konferencji mogą brać również udział studenci I-ego roku studiów doktoranckich.

Wyniki ostatecznej selekcji będą opublikowane pod koniec sierpnia 2019 r.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Relacja z poprzedniej konferencji ELLS:

Pictures 2018

Webalbum ELLS Scientific Student Conference 2018