Współpraca Międzynarodowa

Dla studentów

maja

Studencka Konferencja Euroligi 2018 w Wageningen University & Research

Zapraszamy Studentów SGGW na doroczną konferencję Euroleague for Life Sciences- ELLS Jeśli chcesz wziąć udział w konferencji ELLS i zaprezentować swoją pracę naukową (np. dyplomową) na międzynarodowym forum zgłoś się już teraz! Termin na przesyłanie abstraktów upływa 15 czerwca 2018 r.

Wageningen University & Research, Holandia w dniach 9 - 10 listopada 2018 roku będzie gospodarzem międzynarodowej konferencji naukowej zaadresowanej do Studentów dziesięciu uczelni przyrodniczych z całego świata, zgrupowanych w organizacji nazywanej EUROLIGĄ
(ELLS – Euroleauge for Life Sciences)

Szczegółowe informacje dostępne w niżej podanych linkach:

Strona internetowa konferencji

Każdy student SGGW może wziąć udział w tym wydarzeniu*. Wystarczy, że opisze swoją pracę (np. pracę dyplomową: licencjacką, inżynierską, magisterską albo badanie przeprowadzone w ramach koła naukowego) i wyśle abstrakt.

Na konferencji można przedstawić wyniki w formie ustnej prezentacji lub posteru. Najlepsze prace zostaną nagrodzone atrakcyjnymi nagrodami. Dodatkowym bonusem jest również możliwość otrzymania punktów do stypendium naukowego. Cała konferencja ma charakter międzynarodowy, dlatego prowadzona będzie wyłącznie w języku angielskim.

Tegoroczne hasło przewodnie konferencji brzmi:

"LIFE SCIENCES: LOOKING ACROSS DISCIPLINES"
Subthemes:

- Biobased Solutions

- From Field to Fork

- Global One Health

- Humans & Nature

- Metropolitan Solutions

Konferencja to nie tylko szansa na poznanie innowacyjnych pomysłów, ale również osobista wymiana doświadczeń ze studentami i profesorami z najlepszych uczelni przyrodniczych na świecie. To także szansa na niezapomniane przeżycia i nowe międzynarodowe znajomości.

Jak rozpocząć przygotowania?

Po pierwsze zadecydować, czy chcesz zaprezentować wyniki w formie ustnej prezentacji czy posteru.
Następnie należy zarejestrować się na stronie i przesłać abstrakt (czyli ogólny zarysu projektu wg instrukcji

Termin na nadsyłanie abstraktów upływa 15 czerwca 2018.

*Warunki uczestnictwa:

• konferencja jest przeznaczona dla studentów posiadających status studenta SGGW w roku akademickim 2018/2019.
  • w konferencji mogą brać również udział studenci I-ego roku studiów doktoranckich.

Wyniki ostatecznej selekcji będą opublikowane pod koniec sierpnia 2018 r.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Relacje z minionych konferencji ELLS:

Rok 2013, BOKU- Wiedeń (str. 42)

www.sggw.pl/index.php?route=article/download/download&download_id=68

Rok 2014, SGGW- Warszawa (str. 36)

www.sggw.pl/index.php?route=article/download/download&download_id=94