Współpraca Międzynarodowa

Dla studentów

grudnia
2014

Jak napisać dobry list motywacyjny? Studia w USA - zaproszenie na darmową sesję informacyjną 09.12.2014

Studencie! Chcesz aplikować na studia w USA? Weź udzial w spotkaniu informacyjnym w siedzibie Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta w dn. 9 grudnia o 17.

Biuro Współpracy Międzynarodowej informuje, że w najbliższy wtorek, w dniu 9 grudnia br. o godz. 17:00, w siedzibie Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta przy ul. K.I. Gałczyńskiego 4 w Warszawie obędzie się sesja informacyjna dla osób, które planują wyjazd na studia do USA lub pragną złożyć aplikację na program stypendialny Fulbrighta. Amerykańska stypendystka Programu English Teaching Assistant 2014-2015, Melissa Mott, poprowadzi warsztat z pisania listów motywacyjnych, tzw. personal statement.

Do Państwa dyspozycji będą również doradcy EducationUSA, którzy będą mogli odpowiedzieć na Państwa pytania dotyczące innych aspektów aplikowania na studia w Stanach.

Zapraszamy do uczestniczenia w spotkaniu.

KONTAKT:

Karolina Nowicka
Junior Program Coordinator | Educational Advisor

Polsko-Amerykańska Komisja Fulbrighta | Polish-U.S. Fulbright Commission

K.I. Gałczyńskiego 4, 00-362 Warszawa

+48 22 10 100 43 | karolina.nowicka@fulbright.edu.pl
fulbright.edu.pl | fb.com/FulbrightPolska | youtube.com/FulbrightPolska | FulbrightPolska at Linked.in