Współpraca Międzynarodowa

Dla studentów

czerwca

ELLS Innovation and Entrepreneurship Camp 2019

W dniach 28–31 sierpnia w Kopenhadze, Dania sieć Euroleague for Life Sciences (ELLS) będzie gościć pierwszy obóz innowacji i przedsiębiorczości. Koszty podróży do 130 € zostaną zwrócone, a zakwaterowanie zostanie zapewnione na cały 4-dniowy czas trwania programu. Termin składania aplikacji: 11 czerwca 2019

Studencie!

Czy wiesz, że istnieje więcej ścieżek kariery niż badania naukowe lub zatrudnienie w przemyśle? Przyjdź i naucz się narzędzi, aby zainicjować własną firmę start-up!

W dniach 28–31 sierpnia w Kopenhadze (Dania) nasza europejska sieć ELLS (Euro League for Life Sciences) będzie gościć pierwszy obóz innowacji i przedsiębiorczości. Koszty podróży do 130 € zostaną zwrócone, a zakwaterowanie zostanie zapewnione na cały 4-dniowy czas trwania programu.

Jeśli jesteś ciekawy, jak nauczyć się ważnych umiejętności wykraczających poza program nauczania, jest to doskonała okazja!

Nauczanie będzie koncentrować się na tworzeniu pomysłów, schematach modeli biznesowych, badaniach rynku, prototypowaniu i pitchingu dla inwestorów. Są to również cenne narzędzia dla Twojej kariery akademickiej. Przygotuj się na spotkanie z podobnie myślącymi studentami, którzy są pasjonatami uczynienia świata lepszym miejscem.

Jak złożyć wniosek?
Przeslij:
1. List motywacyjny, w którym opisujesz swoje zainteresowania naukowe, motywację do przystąpienia do obozu i zainteresowanie innowacją / przedsiębiorczością. (maksymalnie 2400 znaków bez odstępów)
2. wykaz ocen z dotychczasowego przebiegu studiów
3. CV
4. klauzula informacyjna RODO

WSZYSTKIE DOKUMENTY NALEŻY ZŁOŻYĆ W JĘZYKU ANGIELSKIM

Termin: 11 czerwca 2019 r. Wyślij swoją aplikację na adres Sekretariatu Euroleague for Life Sciences w SGGW: ells@sggw.pl

Liczba miejsc: 5/ uczelnia

Więcej informacji o obozie
Pamiętaj, że ten obóz nie przyznaje punktów ECTS.

Transport z Kopenhagi na miejsce odbędzie się około południa 28-go sierpnia.Podobnie zapewniony zostanie transport z powrotem do Kopenhagi 31. Zapewnione zostanie zakwaterowanie (pokoje, jedzenie, napoje). Proszę przynieść własny komputer i pamięć USB.

Do Ciebie należy rezerwowanie podróży, ale zwrot kosztów może nastąpić do 130 €. Pamiętaj, że musisz zachować wszystkie rachunki za koszty podróży.

Zostaną przygotowane 4 przypadki biznesowe. Formacje drużynowe muszą składać się z 3-5 studentów.Ostatniego dnia należy podać pół-stronicowy opis rozwiązania zespołu wraz ze slajdem PowerPoint na swoim boisku. Jury będzie oceniać, kto przedstawił najbardziej interesujące rozwiązanie w jednym z podanych przypadków. Zwycięska drużyna otrzyma dyplomy i nagrodę. Pół-stronicowy deskryptor i slajdy na boisku muszą być dostarczone najpóźniej do 13.00 31 sierpnia.