Współpraca Międzynarodowa

Dla studentów

września

DAAD - NAJNOWSZA OFERTA STYPENDIALNA NA ROK 2016/2017

Biuro Współpracy Międzynarodowej zaprasza do zapoznania się z najnowszą ofertą stypendialną DAAD na rok 2016/2017. Oferta stypendialna skierowana jest do studentów, absolwentów, doktorantów oraz naukowców polskich uczelni, planujących pobyt studyjny lub naukowy w Niemczech. Programy obejmują wiele możliwości, od uczestnictwa w wakacyjnych kursach językowych przez magisterskie studia uzupełniające w języku niemieckim lub angielskim po projekty badawcze.

Oferta:

Szczegółowe informacje nt. stypendiów, wymagań oraz terminów składania aplikacji dostępne TUTAJ

DAAD oferuje także:

- PhDGermany – portal na temat studiów doktoranckich i prowadzeniabadań naukowych w Niemczech --> więcej informacji TUTAJ

- Kolegia doktoranckie niemieckich krajów związkowych --> więcej informacji TUTAJ

- Kolegia doktoranckie Niemiecka Wspólnota Badawcza Deutsche Forschungsgemeinschaft (DFG)

- Max-Planck-Gesellschaft: „International Research Schools”

- Stypendia Fundacji im. Alexandra von Humboldta

ZAPRASZAMY!