Współpraca Międzynarodowa

Dla pracowników

kwietnia
2018

Szkoła Letnia ELLS dla doktorantów i post-doc: Conflicting demands in European Forests: a wicked problem? 26 czerwca - 1 lipca 2018, Gällivare, Szwecja

Zapraszamy doktorantów oraz pracowników post-doc SGGW do udziału w szkole letniej organizowanej w ramach sieci uczelni przyrodniczych Euroleague for Life Sciences w terminie 26 czerwca - 1 lipca 2018 w Gällivare w Szwecji.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie organizatora oraz na stronie sieci ELLS

Zajęcia prowadzone są w języku angielskim. W czasie szkoły letniej będziesz miał możliwość:

• zdobyć nową wiedzę i punkty ECTS
  • połączyć wiedzę teoretyczną z praktyką
  • poznać pochodzących z całego świata studentów zainteresowanych tą samą tematyką
  • doświadczyć nowych przeżyć w otwartym i zróżnicowanym środowisku

Ponadto, do szkół letnich organizowanych przez Euroleague of Life Sciences możliwe jest dofinansowanie przez JM Rektora SGGW.

DOFINANSOWANIE SZKÓŁ LETNICH

Osoby zainteresowane udziałem w Szkołach Letnich mogą ubiegać się o dofinansowania na: wpisowe lub koszty pobytu lub koszty podróży. Warunkiem koniecznym jest uzyskanie poparcia Dziekana Wydziału. Dofinansowanie wynosi maksymalnie 1000 zł.

W celu ubiegania się o dofinansowanie prosimy o kontakt z:

Katarzyna Kowalska

katarzyna_kowalska@sggw.pl