grudnia
2018

Wizyta przedstawicieli środowisk akademickich i dziennikarzy z Prowincji Nusa Tenggara Zachodnia w Indonezji

W dniu 5 grudnia 2018 wizytę w SGGW złożyła 21-osobowa delegacja przedstawicieli środowisk akademickich i dziennikarzy z Prowincji Nusa Tenggara Zachodnia w Indonezji, z Gubernatorem Prowincji J.E. dr H. Zulkieflimansyah na czele

W skład delegacji wchodzili rektorzy pięciu indonezyjskich uczelni: University of Nahdhatul Ulama, Health Science School, University of Muhammadiyah, University of Mahasaraswati i Hamzanwadi University. Gości powitał JM Rektor SGGW prof. dr hab. Wiesław Bielawski. Rozmowy dotyczyły przyszłej współpracy pomiędzy  SGGW i uczelniami tej prowincji. Od następnego roku akademickiego SGGW będzie rekrutować studentów z Indonezji na studia anglojęzyczne obejmujące następujące programy:  Engineering Infrastructure, Restoration and Management of Environment, Horticulture, Economics and Organization of Enterprises, Big Data Alalytics oraz Organic Agriculture and Food Production.