kwietnia

Wizyta delegacji z Bielgorodzkiego Państwowego Uniwersytetu Rolniczego

27 kwietnia br. jednodniową wizytę w SGGW złożyła delegacja Bielgorodzkiego Państwowego Uniwersytetu Rolniczego (Rosja) z Rektorem tej uczelni Profesorem Aleksandrem Turianskim.

Z delegacją spotkał się JM Rektor SGGW prof. dr hab. Alojzy Szymański oraz Prorektor ds. dydaktyki prof. dr hab. Bogdan Klepacki.  Goście zwiedzili też Centrum Badan Biomedycznych i Klinikę Chorób Dużych Zwierząt na Wolicy, Centrum Wodne oraz laboratoria i szklarnie Wydziału Ogrodnictwa, Biotechnologii i Architektury Krajobrazu.
Rozpoczęta przed dwoma laty współpraca SGGW z Bielgorodzkim Państwowym Uniwersytetem Rolniczym obejmuje wymianę wykładowców  i  studentów w ramach unijnego programu Erasmus Mundus, projekt: International Academic Mobility Network with Russia (IAMONET-RU).