Uczelnia

Jednostki podległe Rektorowi


Jednostki organizacyjne merytorycznie podległe bezpośrednio REKTOROWI

BIURO REKTORA

22 59 310 10
22 59 310 06
rektor@sggw.pl

inż. Hanna Gajda
Kierownik Biura

22 59 310 15
22 59 310 06
hanna_gajda@sggw.pl

mgr Andrzej Czerniawski
Sekretarz Rektora

22 59 310 58
fax 22 59 310 78

andrzej_czerniawski@sggw.pl

mgr Sylwia Olszewska
Sekretariat Rektora

22 59 310 10
fax 22 59 310 06

sylwia_olszewska@sggw.pl

mgr inż. Monika Sobczyńska

mgr Kamila Kędra

Sekretariat Prorektorów

22 59 310 11 (12,13)

fax 22 59 310 53

monika_sobczynska@sggw.pl

kamila_kedra@sggw.pl

mgr inż. Małgorzata Trzak
Stanowisko ds. Wizerunku i Promocji

22 59 310 08
fax 22 59 310 78

malgorzata_trzak@sggw.pl

mgr Monika Kuźmicka

 

22 59 310 58
fax 22 59 310 78

monika_kuzmicka@sggw.pl

inż. Agnieszka Podlaska
Kancelaria

22 59 310 79
fax 22 59 310 78

agnieszka_podlaska@sggw.pl

 

BIURO PRASOWE

22 593 19 97  
dr inż. Krzysztof Szwejk
Kierownik biura
22 593 19 98 rzecznik@sggw.pl
mgr Anna Kiryjow 22 593 19 97 anna_kiryjow@sggw.pl

 

BIURO PROMOCJI 22 593 10 98 promocja@sggw.pl
dr inż. Krzysztof Szwejk
p. o. Kierownik biura
22 593 19 98 rzecznik@sggw.pl

ADMINISTRATOR BEZPIECZEŃSTWA INFORMACJI

ZESPÓŁ KONTROLI

WEWNĘTRZNEJ

   

 

mgr Tomasz Staniak

Kierownik

22 59 314 11 tomasz_staniak@sggw.pl

 

mgr Waldemar Szczepański

 

22 59 314 14 waldemar_szczepanski@sggw.pl

 

      ZESPÓŁ AUDYTU         

WEWNĘTRZNEGO

   

mgr Ewa Sławińska-Tomtała

Kierownik

22 59 314 13 ewa_slawinska_tomtala@sggw.pl

dr inż. Paulina Wroniszewska

 22 59 314 10 paulina_wroniszewska@sggw.pl
mgr Mariusz Przybyszewski  22 59 314 10 mariusz_przybyszewski@sggw.pl

 

              BIURO SPRAW              

OSOBOWYCH

   

mgr Małgorzata Miedzierska

Kierownik

22 59 313 51 malgorzata_miedzierska@sggw.pl

mgr Magdalena Owczarczyk

Sekretariat

22 59 313 50  magdalena_owczarczyk@sggw.pl

inż. Maria Rochala

22 59 313 56 maria_rochala@sggw.pl

 

mgr Aleksandra Kozłowska

 

22 59 313 53 aleksandra_kozlowska@sggw.pl

 

mgr Katarzyna Skrodzka

 

22 59 313 55 katarzyna_skrodzka@sggw.pl

 

Katarzyna Kontowicz

 

22 59 313 59 katarzyna_kontowicz@sggw.pl

 

mgr Kamila Koproń-Rączka

 

22 59 313 58 kamila_kopron_raczka@sggw.pl

Sekcja Socjalna
mgr inż. Barbara Zakrzewska
kierownik sekcji

22 59 313 40 ss@sggw.pl

 

DZIAŁ EWIDENCJI MAJĄTKU    

mgr Anna Kamińska
Kierownik biura

22 593 12 22 dem@sggw.pl

 

ZESPÓŁ RADCÓW PRAWNYCH    
mgr Agnieszka Kuśmierz
Kierownik biura
22 593 10 67 zrp@sggw.pl